NaberizLive App Uygulamasını Daha İyi Tanıyın..

Bu sayfamızı özellikle sizin için tasarladık, ve yeni üyelerimize video gösterimlerle ve yazılı bilgi ile Uygulamamızı en iyi şekilde nasıl kullanılır ve kolayca tanımlanabilinir bir şekilde ayarladık.

Uygulamanın Navigasyon Menüsü

Uygulamamız bir sayfa olmasına rağmen orta veya en son bölüme geçmek için baya parmağınızı kaydırmanız gerektiği için kullanıcılarımıza kolaylık olsun diye çabuk navigasyon sunmak istedik.

NaberizLive Uygulamanın Sağ Üst köşesinde 3 çizgili düğmeyi basıp uygulamamızın Menüsünü görünür hale gelir. Burdan istediğiniz bölüme kolayca ve çabuk hamleyle girebilirsiniz. Bu arada menü içersinde bizim Sosyal Sayfalarımızın Linkleri mevcuttur.

Uygulama içinde Kaydırma Sayfasi..

Uygulamamızın içinde bazı bölümlerinde kaydırma özelliğini ekledik. Bu bölümlerde fazla detay veya içerik içerdiği için aşağa yukarı kaydırma payı bıraktık. Böylece uzun içerikleri bir pencere içine sığdırarak kullanıcılarımıza daha kolay ve görsel sistem tasarladık.

Bu pencerenin içinde parmağınızı yukarı aşağa sürdürüp gezinebilirsiniz, eğer parmağınızı bu pencerenin dışında sürdürürseniz uygulamanın kendi sayfasında gezinebilirsiniz.

Alt Plak Navigasyon

Uygulamanın alt kısımda olan plaktaki yukarı gösteren ok'a basıp ayrı bir bölüm çıkmasıyla, hem Radyomuzda şimdiki çalan parçayı gösteriyor, birde uygulama sayfasını tez yukariya/başa getirmek için plak'ın kendisine basarak bunu yapabilirsiniz.

Uygulamayı Yenilemek (Refresh)

İster istemez bazen uygulamalarda aksilikler olabiliyor veya ınternet bağlantı kesilip bazı bölümler yüklenmeyebilir.

Bu yüzden böyle aksilerle karşılaşırsanız uygulamamızı yeniden içerden yükleyebilirsiniz. Bunu yapmak çok kolay, En üstteki NaberizLive logosuna basıp uygulamamızı baştan yükleyebilirsiniz.

Uygulama İçinde Ayrı Sekmeler (Tabs)

Naberiz Uygulama İçinde iki ayrı bölümümüzde '#20 Playlist ve Naberiz Medya' Bölümünde ikilik sekmeler yer alıyor. Bunlara basıp ayrı sayfalar görünebiliyor.

Bölüm İçinde Ayrı Navigasyon (Menü)

Bazı bölümlerde ayrı navigasyon menüler içerebilir. Bu menü'ler arada sırada içeriklere göre değişebilir. Mesela gösterilen 'Sosyal Yayın' Bölümümüzde alt kısımda yenileme, profil, mesajlar ve yardım tuşları bulunmakta. Burdan size ait bilgilere veya bölümlere ulaşabilirsiniz.

Not: Sosyal Yayını güncellemek gerektiğinde göstergede olduğu gibi 'yenileme' tuşuna basarak yeni gelen paylaşımları güncelleyebilirsiniz.