CANLI RADYO.. SOSYAL PAYLAŞIM.. TANITIM MERKEZİ..

Evet doğru, piyasadaki bazı sosyal ve radyo devlerinin üstüne geçemeyiz ama yaklaşmaya hedefleyebiliriz.  Şöyle düşünsek, yepyeni bir gezegen keşfettik ve baştan başlayıp içine sadece sizin sevdiğiniz ortamları, konuları ve kendimize ait toplumsal bilgileri ve paylaşımlar koysak, işte o an yep yeni bir dünya kurmuş oluruz.. İŞTE NABERİZ O YENİ DÜNYA!

Naberiz adımız "Ne Haber'iz" anlamında argo olarak tasarlanmışdir.

Naberiz Millet?..

Uygulamayı Yükle Download Now

NABERIZ NEDIR?

CANLI RADYO

En iyi seçtiğimiz güncel parçaları telefonunuza canlı getiriyoruz. İstek ve dinleyecilerimizle canlı telefon bağlantı gerçekleştiriyoruz.. Arada sırada haftanın konusu ile dinleyecilerimiz arasında etkileşeceğiz. Sizin paylaştığınız konular veya haberler radyomuzda günün yorumu olarak değerlendirebiliriz.

SOSYAL PAYLAŞIM PLATFORMU

Türk toplumu arasında bir ilk.. kendimize ait bir sosyal paylaşım merkezi, diğer sosyal platformlar kadar geniş ve gelişmiş olmasakda, bizim amacımız burda akrabalarını veya geçmişdeki arkadaşlarını bulmak değil. Bizim tek amacımız aramızdaki iletişim, bilgi, haber ve en önemlisi neler olduğunu bilmek. Siz paylaştıkça haberin nereye kadar gidebileceği sonsuzdur. Farkımız ise bizim platformu daha çok arkadaş etmek ve teklif etmek yerine paylaştığınız herşey Naberiz halkına ulaşması..

TANITIM MERKEZİ

Bedava Reklam diye birşey varmı? Burda var, Sosyal paylaşım merkezimizde istediğiniz her neyse, raklam veya duyuru amaçlı kullanabilirsiniz. (tabiki uygun kurallar içinde). Seri ilan sistemimizle bedava reklam yapabilirsiniz. Websitemizde veya Uygulamamızda özel reklam vermek için sponsorluk bölümümüzle irtibata geçebilirsiniz.

KONU, BİLGİ, HABER PLATFORMU

Sizin paylaşımlarınızla Türk toplumunu ve Naberiz halkıni ilgilendiren konuları, bilgileri ve haberleri aydınlatmak amacıyla kurulmuştur. Mesela bazı zamanlarda kullanıcıların fikrini almak için anket yapılabilir, veya şirketinizi yada sunduğunuz servisleri millete bedava bildirebilirsiniz. kısıtlama yok ama politika, ırk ve hassas konu paylaşımlarınız gözetim altında olduğunuda hatırlatmak isteriz ve ihlal sonucunda üyeliğinizi iptal etmek zorunda kalabiliriz. Bu ortam hepimizin ve temiz tutmak arzusuyla hepimizin dikkat etmesini diliyoruz.

Felsefe Basit..

İlk Türk dijital toplumsal merkezi kurmak. Türk dilimizi konuşan tüm vatandaşlarımızı bir arada görmek! Dünya dijitalleşiyor ve para bile bu günde kağıt değil ama elektronik olarak kullanılıyor ve daha önemlisi pasaport gibi bilgilerimiz bile dijital yollardan geçiyor ve sizin internette her ne paylaştığınız büyük şirketlerinin elinde. Bizim amacımız tüm paylaşımlarınız evden dışarı çıkmaması, evden derken yani yanlış ve büyük yabancı şirketlerinin eline gitmemesi. Bu felsefe ancak birleşmeyle güçlenir.. Ben zemini hazırlamaya başladım, sizde devamını getirmek dileğile.. Teşekkürler
Birol Varol
Entrepreneur | App Designer

"Uzak yerin haberini kervan getirir"

Sizde bildiğinizi, gördüğünüzü, haberlerinizi Naberiz Ailesi'ile paylaşın.. Mahallemiz Duysun!!

Naberiz Team