NaberizLive App

CANLI RADYO.. SOSYAL MERKEZİ.. TOPLUM MERKEZİ.. DUYURU MERKEZİ..

Naberiz Millet?..

Yep yeni bir Sosyal Platform’a Hoşgeldiniz.. Burası artık bizim yeni Dünyamız.. Türkçe konuşanların ilk ve tek sosyal toplum merkezini kurduk ve herkezi davet ediyoruz. Servisimizi Online veya Telefonunuza uygulamayı yükleyip dünyamıza katılabilirsiniz.
Canlı Radyo servisimizi siz dinleyicilerimize göre uygulayıp, istek ve oy üzerine playlistimizi ayarlıyoruz.
Platformumuz tamamen kullanıcılarımızın tercihi ve beğenine göre ayak uyduruyoruz. (bizim uygun şartlar ve koşullar altinda)

MÜZİK SİZDEN, ÇALMASI BİZDEN..

Naberiz ismi "Ne Haber'iz" anlamında argo olarak tasarlanmışdir.

Uygulamayı Yükle Download Now

NABERIZ NEDIR?

CANLI RADYO

Radyomuzda en iyi seçtiğimiz ve sizin seçtiğiniz güncel ve nostalji parçaları telefonunuza canlı getiriyoruz. Dinleyecilerimizle ara sıra canlı telefon bağlantı gerçekleştirip haftanın yorumu, konuları ve tartışmalarını canlı olarak sunuyoruz.. Sizin sosyal platformumuzda paylaştığınız konular veya haberler radyomuzda günün yorumu olarak sunmaya hedefliyoruz.. Dinleyicilerimizi herzaman ön planda tutuyoruz..

SOSYAL PAYLAŞIM PLATFORMU

Türk toplumu arasında bir ilk.. kendimize ait bir sosyal paylaşım merkezi, diğer sosyal platformlar kadar geniş ve gelişmiş olmasakda, bizim amacımız burda akrabalarını veya geçmişdeki arkadaşlarını bulmak değil. Bizim tek amacımız aramızdaki iletişim, bilgi, haber ve en önemlisi neler olduğunu bilmek ve duymak. Siz paylaştıkça haberin nereye kadar gidebileceği sonsuzdur. Farkımız ise arkadaş teklifi etmeden platformumuzda paylaşılan hersey Naberiz halkına ulaşması ve herkezin herşeyden haberdar olmasi..

TANITIM MERKEZİ

Websitemizde veya uygulamamızda Sosyal paylaşım aracılıyla ve ilan servisimizle reklam veya duyuru yapabilirsiniz. (tabiki uygun kurallar içinde). Seri ilan sistemimizle ücretsiz'den başlayan reklam paketlerimizden yayınlayabilirsiniz. Websitemizde veya Uygulamamızda özel reklam vermek için ve daha büyük kitleye ulaşmak için sponsorluk bölümümüzle irtibata geçebilirsiniz.

KONU, BİLGİ, HABER PLATFORMU

Sizin paylaşımlarınızla Türk toplumunu ve Naberiz halkıni ilgilendiren konuları, bilgileri ve haberleri aydınlatmak amacıyla kurulmuştur. Mesela bazı zamanlarda kullanıcıların fikrini almak için anket yapılabilir, veya şirketinizi yada sunduğunuz servisleri millete bedava bildirebilirsiniz. kısıtlama yok ama politika, ırk ve hassas konu paylaşımlarınız gözetim altında olduğunuda hatırlatmak isteriz ve ihlal sonucunda üyeliğinizi iptal etmek zorunda kalabiliriz. Bu ortam hepimizin ve temiz tutmak arzusuyla hepimizin dikkat etmesini diliyoruz.

Felsefe Basit..

İlk Türk dijital toplumsal merkezi kurmak. Türk dilimizi konuşan tüm vatandaşlarımızı bir arada görmek ve toplumumuzda neler olduğunu bilmek! Dünya dijitalleşiyor ve para bile bu günde kağıt değil ama elektronik olarak kullanılıyor ve daha önemlisi pasaport veya özel bilgilerimiz bile dijital yollardan geçiyor ve sizin internette her paylaştığınız büyük şirketlerinin eline geçebiliyor. Bizim amacımız tüm paylaşımlarınız evden dışarı çıkmaması, yani yanlış şirketlerinin eline gitmemesi. Bu felsefe ve inanç ancak birleşmeyle güçlenir.. Ben zemini hazırlamaya başladım, sizde devamını getirmek dileğile.. Teşekkürler..
Birol Varol
CEO of Naberiz.com | Entrepreneur | Designer

"Uzak yerin haberini kervan getirir"

Sizde bildiğinizi, gördüğünüzü, haberlerinizi Naberiz Ailesi'ile paylaşın.. Dünyamız Duysun!!

Naberiz Admin