YENİ NESİL RADYO UYGULAMASI GELDİ..

Türk toplumunun yeni nesil uygulaması geldi.. Sadece Radyo değiliz, ‘Sosyal İletişim ve Paylaşım Radyosu’ olarak ilke geçmeye hedefliyoruz.. Bizim Radyo tek taraflı değildir, Yönetiminde sizde varsınız.. Sizin katkılarınızla, seçtiklerinizle ve paylaşımlarınızla bir Radyo ve Uygulamayiz..

NORMAL BİR RADYO DEĞİLİZ.. DAHA ÖTESİYİZ..

Non-Stop Music

En son Müzik Hit'leri ve Güncel Parçaları cebinize getiriyoruz.. Unutulmaz Nostalji ve Club Parçaları'da Güne uygun saatlerde patlatıyoruz..

Canlı Bağlantı'lar

Günün bazı saatlerinde veya Canlı program aralarında dinleyicilerimizle Canlı Whatsapp bağlantı kurabiliriz. Dinleyicilerimizin düşünceleri ve katkısı bizim önceliğimizdir..

Radyo Canlı Mesajlar ve İstekler

Uygulamamızın içinden sosyal paylaşımlardan veya istek formundan bize konu, duyuru veya istekde bulunabilirsiniz.. Bizimle Canlı Sohbet/Chat Özelliğle, istediğiniz zaman irtibata veya diğer dinleyicilerimizle sohbete katılabilirsiniz..

Program Bildirimleri

Program veya Show öncesi hatırlatma amacıyla bildirimler gönderiyoruz.. Hiç bir programı kaçırmanızı istemeyiz.. Bu Bildirim kapsama içinde çok önemli haberler veya promosyon duyuru bildirimleride arada sirada gönderebiliriz..

Canlı Show'lar

Programlarımızı ve size özel Show'larımızı size göre tasarlamayı hedefliyoruz. Heran bize konuk olabilirsiniz veya bizimle yarışmalarda bulanabilirsiniz..

Konular, Haberler, Günceller..

Dinleyicilerimizi en son güncellerden, konular ve tartışmalardan haber etmek için sizi baş sahneye getiriyoruz, ister canlı bağlanarak, mesajla veya paylaşımlardan konuğumuz olabilirsiniz.

"SİZİN RADYONUZ, SİZİN SESİNİZ, SİZİN DÜNYANIZ"

Bu uygulama, siz müzik severler ve paylaşmayi seven kullanıcılarımız için tasarlanmistir ve sadece bu değil, güzel bir şekilde uygulanmış ve kullanımı son derece sezgiseldir. Hareket halindeyken kullanılabilen bir ugulamadır.